معرفی وبلاگ
نویسنده: پاکروان فر
صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 61481
تعداد نوشته ها : 129
تعداد نظرات : 8
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

قدرت جاذبه مرد ، و جاذبه قدرت زن است ...

آدمک آخر دنیاست بخنــــد
آدمک مرگ همین جاست بخنــد
دست خطــی که تو را عـاشق کرد
شوخی کاغــذی ماست بخنــد
آدمک خر نشــوی گریه کنی !
کل دنیا ســراب است بخنــد
آن خدایی که بزرگش خواندی
به خدا مثل تو تنهاست بخنـد .... !


خدای من, خدای خوب و مهربان, من و گوشی کوچکم دوست داریم اس ام اس فراوان از دوستان دریافت کنیم, همه ی ما ایرانسلی ها دست در دست هم دهیم و اس ام اس های خودمان را برای درمان صندوق ورودی یکدیگر هدیه کنیم, هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم, سازمان اهدا اس ام اس شماره حساب 09356283049, منتظر اس ام اس های سبزتان هستیم


6- تو را چون بادبادک دوست دارم
مثال پول قلک دوست دارم
تو گفتی بچه ای باشد ولی من
تورا قد لواشک دوست دارم
 
7- اس ام اسی نداشتم
چون که دوستت میداشتم یه بوس برات گذاشتم

2- O
O
O
این سه تا سنگ رو بگیر یه قل دو قل بازی کن ، تو که اس ام اس جدید نداری

سفید رنگ آرامش است، اگر در اتاقی با رنگ سفید بمانی از فرط آرامش دیوانه می شوی. سیاه رنگ جدی است، اگر در اتاقی با رنگ سیاه بمانی از فرط ناامیدی دیوانه می شوی. قرمز رنگ جذاب و گرم است، اگر در اتاقی با رنگ قرمز بمانی از فرط هیجان دیوانه می شوی زرد رنگ زندگی است، اگر در اتاقی با رنگ زرد بمانی از فرط اضطراب دیوانه می شوی. .... اصولا اگر زیاد در اتاق بمانی دیوانه می شوی، زیاد هم ربطی به رنگها ندارد

دسته ها : سرگرمی

شاید شما هم علاقه داشته باشید به روش های مختلف خودتان یا دوستانتان را مورد روانشناسی قرار دهید البته با توجه به هر نوع روانشناسی نتایج مشابهی را نیز کسب خواهید کرد که معمولا دور از واقعیت نخواهد بود. مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است. به مثال زیر توجه کنید :

فرض میکنیم که شما متولد 12 خرداد 1368 هستید. خرداد، ماه سوم (3) سال است پس :

ابتدا :
1383=1368+3+ 12

و سپس :
15=3+8+3+1

و در پایان :
6=5+1

شماره تولد بدست آمده " 6 " است.

اکنون می توانید مشخصات آنچه را که مربوط به این شماره است را بشرح موارد زیر با شخصیت خود یا دوست مورد نظرتان مطابقت دهید.

1- خالق و مبتکر :
"یک" ها پایه و اساس زندگی هستند. همیشه عقاید جدید و بدیع دارند و این حالت در آنها طبیعی است. همیشه دوست دارند تمامی کارها و مسائل بر حول محوری که آنها می گویند و تعیین می کنند در گردش باشد و چون مبتکر هستند گاهی خود خواه می شوند. با این حال "یک" ها بشدت صادق و وفادارند و به خوبی مهارتهای سیاسی را یاد میگیرند. همیشه دوست دارند حرف اول را بزنند و غالبا رهبر و فرمانده هستند، چون عاشق این هستند که "بهترین" باشند. در استخدام خود بودن و برای خود کار کردن بزرگترین کمک به آنهاست ولی باید یاد بگیرند عقاید دیگران ممکن است بهتر باشد و باید با رویی باز آنها را نیز بشنوند.

2- پیام آور صلح :
"دو" ها سیاستمدار به دنیا می آیند! از نیاز دیگران خبر دارند و غالبا پیش از دیگران به آنها فکر می کنند. اصلا تنهایی را دوست ندارند. دوستی و همراهی با دیگران برایشان بسیار مهم است و می تواند آنها را به موفقیت در زندگی رهنمون سازد. اما از طرف دیگر، چنانچه در دوستی با کسی احساس ناراحتی کنند ترجیح می دهند تنها باشند. از آنجایی که ذاتا خجالتی هستند باید در تقویت اعتماد به نفس خود تلاش کنند و با استفاده از لحظه ها و فرصت ها آنها را از دست ندهند.

3- قلب تپنده زندگی :
"سه" ها ایده آلیست هستند، بسیار فعال، اجتماعی، جذاب، رمانتیک و بسیار بردبار و پر تحمل. خیلی کارها را با هم شروع می کنند اما همه آنها را پیگیری نمی کنند. دوست دارند که دیگران شاد باشند و برای این کار تمام تلاش خود را به کار می گیرند. بسیار محبوب، اجتماعی و ایده آلیست هستند اما باید یاد بگیرند که دنیا را از دید واقعگرایایه تری هم ببینند.

4- محافظه کار :
"چهار" ها بسیار حساس و سنتی هستند. آنها عاشق کارهای روزمره، روتین و پیرو نظم و انضباط هستند و تنها زمانی وارد عمل می شوند که دقیقا بدانند چه کاری باید انجام دهند. به سختی کار و تلاش می کنند. عاشق طبیعت و محیط خارج از خانه هستند. بسیار مقاوم و با پشتکار هستند. اما باید یاد بگیرند که انعطاف پذیری بیشتری داشته و با خود مهربانتر باشند.

5- ناهماهنگ با جماعت :
"پنج" ها جهانگرد هستند و کنجکاوی ذاتی، خطر پذیری و اشتیاق سیری ناپذیر آنها به جهان هستی و دیدن محیط اطراف خود، غالبا برایشان درد سر ساز می شود. آنها عاشق تنوع هستند و دوست ندارند مانند درخت در یک جا ثابت بمانند. تمام دنیا مدرسه آنهاست و در هر موقعیتی به دنبال یادگیری هستند. سوالات آنها هرگز تمام نمی شود. آنها به خوبی یاد گرفته اند که قبل از اقدام به عمل، تمامی جوانب کار را سنجیده و مطمئن شوند که پیش از نتیجه گیری، تمامی حقایق را مد نظر قرار داده اند.

6- رمانتیک و احساساتی :"شش" ها ایده آلیست هستند و زمانی خوشحال می شوند که احساس مفید بودن کنند. یک رابطه خانوادگی بسیار محکم برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اعمالشان بر تصمیم گیری هایشان موثر است و آنها حس غریب برای مراقبت از دیگران و کمک به آنها دارند. بسیار وفادار و صادق بوده و معلمان بزرگی می شوند. عاشق هنر و موسیقی هستند. دوستانی صادق و در دوستی ثابت قدم هستند."شش" ها باید بین چیزهایی که می توانند آنها را تغییر دهند و چیزهایی که نمی توانند، تفاوت قائل شوند.

7- عاقل و خردمند :
"هفت" ها همواره جستجو گر هستند. آنها همیشه به دنبال اطلاعات پنهان و مخفی بوده و به سختی اطلاعات به دست آمده را با ارزش حقیقی آن می پذیرند. احساسات هیچ ارتباطی با تصمیم گیری های آنها ندارد. با اینکه در مورد همه چیز در زندگی سوال می کنند اما دوست ندارند مورد پرسش واقع شوند و هیچگاه کاری را ابتدا به ساکن با سرعت شروع نمی کنند و شعار آنها این است که به آرامی می توان مسابقه را برد. آنها فیلسوفهای آینده هستند؛ طالبان علم که به هر چه می خواهند می رسند و سوال بی جوابی ندارند. مرموز هستند و در دنیای خودشان زندگی می کنند و باید یاد بگیرند در این دنیا چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی نه!

8- آدم کله گنده :
"هشت" ها حلال مشکلات هستند. اساسی و حرفه ای سراغ مشکل رفته و آن را حل می کنند. قضاوتی درست دارند و بسیار مصمم هستند و طرحها و نقشه های بزرگی دارند و دوست دارند زندگی خوبی داشته باشند. مسؤلیت افراد را بر عهده می گیرند و مردم را با هدف خاص خود می بینند. با شرایط ویژه ای این امکان را به وجود می آورند که دیگران همیشه آنها را رئیس ببینند.

9- اجرا کننده و بازیگر :
"نه" ها ذاتا هنرمند هستند. بسیار دلسوز دیگران و بخشنده بوده و آخرین پول جیب خود را نیز برای کمک به دیگران خرج میکنند. با جذابیت ذاتی شان اصلا در دوست یابی مشکلی ندارند و هیچ کـس برای آنها فرد غریبه ای به حساب نمی آید. در حالات مختلف شخصیت های متفاوتی از خود بروز می دهند و برای افرادی که اطرافشان هستند شناخت این افراد کمی دشوار به نظر می رسد . آنها شبیه بازیگرانی هستند که در موقعیت های مختلف رفتارهای متفاوتی نشان می دهند. افرادی خوش شانس هستند اما خیلی وقتها از آینده خود بیمناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها برای موفقیت باید به یک دوستی و عشق دو جانبه که می تواند مکملشان در زندگی باشد دست یابند.

دسته ها : سرگرمی

دستمزد بازیگران سینما چقدر است؟ درآمدشان از کجاست؟


بارها این پرسش پیش آمده که به چه دلیل درآمد ستاره‌ها در سینمای ایران اعلام نمی‌شود؟ چرا در تمامی اخبار مربوط به طرح‌‌های عمرانی کشور، قرارداد بازیکنان فوتبال و حتی لایحه بودجه، ریز آمار و ارقام درآمدها و هزینه‌ها بیان می‌شود، اما کمتر ستاره‌ای علاقه‌مند به اعلام رقم دقیق دستمزد خود است؟
مطلبی که می‌خوانید تلاش خبرنگار جام جم برای یافتن پاسخ این پرسش است. البته از آنجا که فرض اولیه این گزارش کاملا درست بوده و واقعا هیچ ستاره‌ای تمایلی به افشای رقم دستمزد خود نداشت، این گزارش بدون اشاره به نام هنرمند یا فرد خاصی تهیه و ارائه شده است.

کاسبی کساد نیست

بیشتر ما ایرانیان علاقه‌ای نداریم که دیگران از جزییات زندگی ما باخبر شوند. اگر هم گاهی اطلاعی از وضعیت مالی خود به دیگران می‌دهیم، این اطلاع را در قالب انواع و اقسام اغراق‌ها و پزها قرار می‌دهیم تا مثلا از طریق اشاره به خرید اتومبیلی جدید، بابت این اتومبیل به طرف مقابل خود پز بدهیم و فخرفروشی کنیم.

این روزها به سراغ هر حرفه و شغلی که بروید، بیشتر آنها از وضعیت نابسامان مالی خود گلایه و اعلام می‌کنند وضع خیلی خراب است و اصلا کاسبی صرف ندارد. اگر هم برای خرید جنس خاصی وارد مغازه شوید و بیش از حد برای گرفتن تخفیف اصرار کنید، فروشنده با ردیف کردن ده‌ها فاکتور و باز کردن دفتر حساب و کتابش به شما می‌قبولاند که این کالا تنها چند تا یک تومانی برایش سود دارد و از اساس فعالیت او در این مغازه با در نظر گرفتن وضعیت اجاره و هزینه‌های دیگر چیزی جز ضرر نیست. یکی از دوستانم در چنین مواقعی جمله جالبی به فروشنده می‌گوید: اگر اینقدر فعالیت در این حرفه برای شما با ضرر و سختی همراه است پس چرا این کار و کاسبی را تعطیل نمی‌کنید؟!

خرج بالاست

وضعیت صنف ستاره‌های سینما هم جدای از دیگر اصناف نیست. حتما شما بارها با این جمله و عبارت در مصاحبه‌های برخی هنرمندان سینمایی مواجه شده‌اید که «من هنوز اجاره‌نشین هستم...»، «توانایی خرید خانه ندارم»، «باید برای ما هم مانند دیگر مشاغل حقوق ثابت تعریف شود»، «اگر دوباره به سن و سال جوانی برگردم حتما کار دیگری را انتخاب می‌کنم» و... شاید شما هم مانند بیشتر مخاطبان با شنیدن این اظهارنظر‌ها دلتان برای این هنرمندان محبوب و مطرح که هر شب بر صفحه تلویزیون ظاهر می‌شوند بسوزد، اما اگر مثلا در ایام نوروز با چندتایی از این هنرمندان تماس بگیرید و بخواهید ایام نوروز را به آنها تبریک بگویید، فیبرهای نوری‌ای که مقدمات ایجاد این ارتباط را فراهم می‌کند صدای این هنرمندان را یا از کشورهای حاشیه خلیج فارس به گوش شما می‌رساند یا از کشوری خوش‌آب و هوا در قلب اروپا! اگر هم این هنرمندان بنا به هر دلیلی امکان سفر خارجی نداشته باشند، حداقل گذران تعطیلات آنها هتلی در یکی از شهرها یا جزایر توریستی ایران است که قیمت اقامت یک شبه آن برابر با 2 برابر حقوق کارمندی معمولی است. واقعیت این حرفه این است که افراد فعال در آن خرج‌های فراوانی دارند. خرج‌هایی از قبیل خرید لباس‌های گرانقیمت، شرکت در میهمانی‌های مجلل، سوار شدن بر اتومبیل‌های شیک و رفتن به سفرهای خارج از کشور. برخی از این بازیگران می‌گویند داشتن این زندگی مقدمه رشد در چنین فضایی است و اگر مثلا بازیگری اتومبیل ارزانقیمت سوار شود و با کارهای دیگر از این زندگی پرزرق و برق دوری کند، جامعه هنری او را تحویل نمی‌گیرند و به مرور از صحنه رقابت حذف می‌شود.

درآمد ستاره‌ها

ستاره‌های سینما شیوه‌های مختلفی برای کسب درآمد دارند. این روزها به لطف ساخت فیلم‌های 90 دقیقه‌ای و رشد تولید سریال‌های تلویزیونی، دستمزد بازیگران هم رشدی صعودی را طی کرده است. مثلا بازیگر یکی از سریال‌های تلویزیونی که این روزها در حال ساخت است ماهانه 18میلیون تومان دستمزد می‌گیرد. 2 بازیگر دیگر هم ماهانه 15 میلیون تومان دستمزد می‌گیرند. در چنین سریالی حداقل دستمزد یک بازیگر ماهانه 2 تا 3 میلیون تومان است. این سریال‌ها به دلیل طولانی بودن زمان ساخت آنها درآمد سرشاری را نصیب بازیگران آنها می‌کنند. البته دیگر اعضای گروه نیز درآمدهای خوبی دارند، اما در چنین سریالی اختلاف درآمد بازیگر اصلی با مهم‌ترین فرد آن گروه کارگردان و مدیر فیلمبرداری بسیار زیاد است و گاهی یکسوم درآمد آن بازیگر نصیب کارگردان می‌شود. البته تفاوت بازیگران با دیگر عوامل یک فیلم در این است که آنها امکان فعالیت همزمان در 2 یا 3 فیلم مختلف را دارند و به همین دلیل گاهی در یک سال درآمدهای آنها به رقمی نجومی می‌رسد. یک مساله دیگر هم که در بیشتر سریال‌های تلویزیونی تاریخی وجود دارد، این است که با طولانی شدن مدت زمان فیلمبرداری این سریال‌ها یا تغییر در برنامه‌ریزی ساخت این آثار گاه شرایطی پیش می‌آید که مثلا بازیگری بعد از عقد قرارداد 6 ماه منتظر آغاز فیلمبرداری می‌ماند و اگر کمی زرنگ باشد، با هماهنگی مدیر برنامه‌ریزی و مدیر تولید سریال می‌تواند به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که در این 6 ماه که طبق قرارداد حقوق ثابتی از آن طرح دریافت می‌کند، در کار دیگری هم بازی کند و از فیلم یا سریال دیگری هم دستمزد دریافت کند.

حالا تصور کنید اگر بازیگرانی بیاید و در یک مصاحبه بگوید: «من از سریال... ماهانه 15 میلیون تومان دستمزد دریافت می‌کنم» چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ اولین اتفاقی که رخ می‌دهد این است که چند نفری از اقوام، دوستان، طلبکاران و احیانا ماموران مالیاتی با در دست گرفتن ماشین‌حساب به این نتیجه می‌رسند که بازیگر مورد نظر روزانه 500 هزار تومان دستمزد دریافت می‌کند. البته ممکن است در برخی طرح‌ها این پول با تاخیر پرداخت شود، اما بیشتر بازیگران با سرمایه‌گذاری این پول در کارهایی مانند مسکن، روز به روز بر درآمد و ارزش درآمد خود اضافه می‌کنند. به همین دلیل است که اگر این رقم عنوان شود، احتمالا دردسرها و مشکلاتی برای آنها پیش می‌آید.

یکی از افرادی که برای تهیه این گزارش با آنها صحبت کردم، اعلام می‌کرد که دلیل دیگر اعلام نکردن رقم دستمزد از سوی بازیگران برخی مشکلات خانوادگی آنها نیز می‌تواند باشد. مثلا بازیگری به دلیل این که همسر ولخرجی دارد، همیشه 2 نوع قرارداد تنظیم می‌کند. در قرارداد اصلی مبلغ دستمزد او واقعی و در قرارداد دیگر مبلغ دستمزد او 30 درصد از قیمت واقعی است که این 70 درصد در جای دیگری پس‌انداز می‌شود. طلبکاران مزاحم نیز نقش مهمی در عدم اعلام دستمزد بازیگران دارند. بیشتر بازیگران همیشه فضا را این‌گونه جلوه می‌دهند که تهیه‌کننده پول آنها را خورده و هزار و یک بدبختی دارند و حقوق خود را هم نگرفته‌اند، اما واقعیت جور دیگری است.

وضع بازیگران در سینما چگونه است؟

دستمزدهای بازیگران در سینما هم رقم‌های بالایی را شامل می‌شود. مثلا یک ستاره سینمایی برای ایفای نقش در فیلمی سینمایی بین 10 تا 15 میلیون تومان دستمزد دریافت می‌کند و بسته به حضور او در فیلم، این رقم گاهی به 30 تا 40 میلیون تومان هم می‌رسد. البته این رقم‌ها کاملا توافقی است و مثلا ممکن است بازیگری برای ایفای نقش در فیلمی سینمایی چند میلیون تومان دستمزد بیشتر دریافت نکند، اما در عوض برای سریال یا فیلم بعدی این کارگردان هم رزرو شود.

درآمد بازیگران سینمای ایران فقط به دستمزدی که از فیلم‌ها و سریال‌ها دریافت می‌کنند محدود نمی‌شود. بازیگران برای حضور در هریک از برنامه‌های زنده‌ای که شما وقت و بی‌وقت از شبکه‌های تلویزیونی تماشا می‌کنید، بین یک تا 5 سکه بهار آزادی دریافت می‌کنند. حضور در مراسم‌های مختلف، اجرای برنامه برای نهادها و حضور در تبلیغات هم برخی از راه‌های کسب درآمد برای بازیگران است که معمولا رقم‌های دریافتی نیز کاملا شکل «توافقی» دارد و گاه خیلی زیاد و گاهی فقط کمی زیاد است! در مجموع شرایط فعالیت در این حرفه آنقدرها هم که برخی از این افراد تلاش می‌کنند تا آن را بد جلوه دهند، بد نیست و با وجود سختی‌ها و مشکلاتی که احتمالا در همه کارها وجود دارد، حرفه بازیگری فعالیتی پرسود و پر از درآمد است که اگر قرار باشد جزئیات آن از سوی دست‌اندرکاران آن بیان شود، احتمالا دیگر نمی‌توان با عناوینی همچون شغل فرهنگی از زیر بار پرداخت مالیات و عوارض آن فرار کرد.

منبع : جام جم آنلاین

دسته ها : فرهنگی


ادامه روند کاهش قیمت مسکن در سال 88

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت:روند کاهش قیمت مسکن و اجاره بها در سال 88 ادامه می یابد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ،مصطفی قلی خسروی در مصاحبه با خبرنگار ما افزود : روند کاهش قیمت مسکن از ابتدای تیر 87 آغاز و به کاهش تدریجی قیمت مسکن تا 35 درصد در شهر تهران منجر شد که این روند امسال نیز ادامه خواهد داشت.

وی گفت : نرخ اجاره بهای مسکن نیز در شهر تهران با کاهش مواجه خواهد شد زیرا این نرخ از قیمت مسکن تبعیت دارد .

خسروی اجرای طرح مسکن مهر و واحدهای مسکونی 99 ساله و اجرای طرح " کد رهگیری " در مشاوران املاک را از علل اصلی کاهش قیمت مسکن بیان کرد.

دولت با هدف جلوگیری از سوداگری در بازار مسکن ، اجرای عدالت اجتماعی در جامعه و تثبیت و کنترل قیمت مسکن ، طرح ملی ساماندهی املاک و مستغلات ( کد رهگیری ) را از آذر 87 در سراسر کشور اجرا کرد.

وی بهره برداری از سامانه اطلاعات املاک و مستغلات را موجب کاهش آمار تخلف مشاوران املاک دانست و افزود: در طرح ساماندهی املاک و مستغلات کشور(کدرهگیری) سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ثبت احوال ، اداره پست ، شهرداری ، بانک ها و وزارت بازرگانی همکاری نزدیکی دارند و به اتحادیه املاک و مستغلات متصل هستند.

خسروی گفت : مشاوران املاک پیش از معامله با استعلام ازنهادهای مربوط ، اطلاعاتی درباره هویت افراد ، کاربری واحد مورد معامله ، کدپستی ، وضع املاک، رهن و مشخصات دقیق ملک کسب می کنند که این امر از تخلف و سوداگری در بازار مسکن جلوگیری کرده و به کاهش قیمتها منجر شده است.

وی با تقدیر از ممیزان مالیاتی افزود : آنان بدون کد رهگیری مفاصا حساب نمی دهند که این امر نیز از علل جلوگیری از سوداگری سودجویانی است که به خرید واحدهای مسکونی و احتکار آن می پرداختند اما اکنون این واحدها را به اجاره گذاشته اند که تاحدی موجب رونق صنعت اجاره شده است.

خسروی سیاست های دولت را در کاهش قیمت مسکن بسیار قابل توجه دانست و اضافه کرد : تلاش شبانه روزی مسئولان به ویژه وزارت مسکن و بازرگانی در پیگیری و اجرای طرح ها به ویژه تثبیت طرح کد رهگیری درهمه استان ها تاثیر بسزایی دراین زمینه دارد

دسته ها :

شمارش معکوس برای حمله کرم جدید رایانه
کرم کانفیکر به نام Downadup یا Kido برای اولین بار در ماه نوامبر 2008 شناسایی شد و با استفاده از یک آسیب‌پذیری و رخنه امنیتی در سیستم عامل ویندوز خود را با اینترنت، شبکه و حافظه‌های قابل حمل منتشر می‌کند.

متخصصان امنیت سایبر در حالت آماده‌باش هستند تا تغییر استراتژی کرم کانفیکر را شناسایی کنند.

گمان می‌رود این کرم که تاکنون بیش از 15 میلیون کامپیوتر را آلوده ساخته است روز چهارشنبه 12 فروردین (اول آوریل 2009) طریقه آلوده سازی، به‌روزرسانی و اتصال به سرور خود را تغییر دهد و یا حملات جدیدی را به کامپیوترهای آلوده شروع کند. این حملات می‌تواند شامل استفاده از کامپیوترهای آلوده برای ارسال هرزنامه، ویروس و حملات به سرورها (Triggering) باشد.

وینسنت ویفر، قائم مقام شرکت امنیت سایبر سیمانتک در مصاحبه با بی‌بی‌سی می‌گوید: "ما هنوز مطمئن نیستیم که چه اتفاقی خواهد افتاد ولی چیز خیلی وخیمی انتظار نمی‌رود... البته ما برای اطمینان حاصل کردن تا روز دوم ماه آوریل در حالت آماده باش خواهیم بود."

کرم کانفیکر به نام Downadup یا Kido برای اولین بار در ماه نوامبر 2008 شناسایی شد و با استفاده از یک آسیب‌پذیری و رخنه امنیتی در سیستم عامل ویندوز خود را با اینترنت، شبکه و حافظه‌های قابل حمل منتشر می‌کند.

یک کنسرسیوم امنیتی به تازگی مدعی شده‌است که "اثر انگشت/ Signature" کانفیکر را تولید کرده‌است. اثرانگشت برای شناسایی ویروس‌ها توسط نرم‌افزارهای امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و قسمتی از خصوصیات کرم را دربردارد.

کرم‌های سودآور

آقای ویفر در مورد ماهیت کانفیکر می‌افزاید که این کرم برای بالا بردن درآمد خود خسارت‌های خود را در طولانی مدت وارد می‌کند.

سردبیر PC Magazine معتقد است که عصر ویروس‌های مخرب به پایان آمده‌است و کسی ویروس و کرم را برای خبر ساختن و تبلیغات سیاسی و اجتماعی طراحی نمی‌کند. این ویروس‌ها برای درآمد زایی نوشته شده‌اند و تا زمانی که سود بالایی نصیب هکرها شود در اینترنت دوام خواهند آورد.

گزارش جدیدی از شرکت امنیت سایبر فینجان نشان می‌دهد که درآمد بعضی از مجرمان سایبر با درآمد قاچاقچیان مواد مخدر برابری می‌کند.

گزارش اطلاعاتی امنیت سایبر این شرکت درآمد روزانه یک هکر را تا 10 هزار دلار تخمین زده‌است

دسته ها :
بازی اینترنتی درباره شکست سیاست‌های اقتصادی غرب (مطالب عمومی)

بازی اینترنتی درباره شکست سیاست‌های اقتصادی غرب
بازی رایانه ای درباره شکست سیاست های نجات اقتصادی غرب ساخته شد.
به گزارش شبکه تلویزیونی فرانس بیست و چهار در حالی که باراک اوباما تلاش می کند از طرح نجات اقتصادی خود دفاع کند اما بحث های فراوانی در اینترنت درباره این طرح ها مطرح شده است.
با اینکه اوباما می خواهد خود را درباره موفقیت این طرح ها مطمئن نشان دهد اما افکار عمومی همچنان در شک واریز مبالغ هنگفت شرکت آ ای گ AIG به کارکنانش به سر می برد به طوری که در این باره یک بازی اینترنتی برای نشان دادن شکست سیاست های نجات اقتصادی غرب که مبتنی بر تزریق پول به بازار است ساخته شده است.
در این بازی کاربران اینترنت می توانند ساختمان شرکت آ ای گ را با گوجه فرنگی هدف قرار دهند.
با این حال هنوز امیداوریهایی به اوباما وجود دارد تا اقتصاد ویران شده امریکا در دوران بوش را سر و سامان دهد
دسته ها : سیاسی

اقدام بی سابقه ترکیه در اثبات حقانیت مردم فلسطین:
آرشیو ثبت اسناد و املاک ترکیه در اختیار فلسطینی ها
فلسطین در گذشته بخشی از سرزمین امپراتوری عثمانی بود که پس از جنگ جهانی اول تحت قیمومیت انگلستان قرار گرفت. بدیهی است اسناد مالکیت زمین های این کشور در ترکیه کنونی نگهداری می شود که تاکنون و به دلیل همکاری های گسترده سیاسی و نظامی ترکیه و اسرائیل این اسناد در اختیار فلسطینی ها قرار داده نشده است.
رویس بین الملل "تابناک"ـ به گزارش جنبش جهانی همبستگی، پس از سردی اخیر روابط بین ترکیه و رژیم صهیونیستی، ترکیه برای اثبات حقوقی ادعاهای سرزمینی فلسطینی ها علیه اسرائیلی ها درهای آرشیو ثبت اسناد و املاک خود را به روی فلسطینیان گشوده است.

 بر اساس این تصمیم، فلسطینی ها می توانند با استفاده از آرشیو امپراتوری عثمانی سابق، جعلی بودن اسناد مالکیت ساکنان صهیونیست سرزمین های فلسطینی را اثبات کنند. بر اساس این گزارش، وکلای فلسطینی این اسناد را در دادگاهی در اسرائیل ارائه داده و انتظار دارند بر این اساس 500 نفر از ساکنان صهیونیست مستقر در  زمین های شیخ جره را بیرون کنند.

گفتنی است فلسطین در گذشته بخشی از سرزمین امپراتوری عثمانی بود که پس از جنگ جهانی اول تحت قیمومیت انگلستان قرار گرفت. بدیهی است اسناد مالکیت زمین های این کشور در ترکیه کنونی نگهداری می شود که تاکنون و به دلیل همکاری های گسترده سیاسی و نظامی ترکیه و اسرائیل این اسناد در اختیار فلسطینی ها قرار داده نشده است، اما پس از حمله رژیم صهیونیستی به غزه و انتقاد ترکیه به تجاوز نظامی این رژیم، ترکیه آرشیو خود را در اختیار وکلای فلسطینی ها قرار داده تا آنان بتوانند دعاوی حقوقی خود علیه صهیونیستها را با شواهد معتبر در دادگاه ها اثبات کنند.الکیت ساکنان صهیونیست سرزمین های فلسطینی را اثبات کنند. بر اساس این گزارش، وکلای فلسطینی این اسناد را در دادگاهی در اسرائیل ارائه داده و انتظار دارند بر این اساس 500 نفر از ساکنان صهیونیست مستقر در  زمین های شیخ جره را بیرون کنند.

گفتنی است فلسطین در گذشته بخشی از سرزمین امپراتوری عثمانی بود که پس از جنگ جهانی اول تحت قیمومیت انگلستان قرار گرفت. بدیهی است اسناد مالکیت زمین های این کشور در ترکیه کنونی نگهداری می شود که تاکنون و به دلیل همکاری های گسترده سیاسی و نظامی ترکیه و اسرائیل این اسناد در اختیار فلسطینی ها قرار داده نشده است، اما پس از حمله رژیم صهیونیستی به غزه و انتقاد ترکیه به تجاوز نظامی این رژیم، ترکیه آرشیو خود را در اختیار وکلای فلسطینی ها قرار داده تا آنان بتوانند دعاوی حقوقی خود علیه صهیونیستها را با شواهد معتبر در دادگاه ها اثبات کنند.

دسته ها : سیاسی
X