معرفی وبلاگ
نویسنده: پاکروان فر
صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 61419
تعداد نوشته ها : 129
تعداد نظرات : 8
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

خودپردازی که 2 برابر پول می داد

دستگاه خودپرداز بانکی در فرانسه جای توزیع اسکناسهای ده یورویی اسکناسهای بیست یورویی به مشتریان تحویل می داد.

واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه پنج تلویزیون فرانسه گزارش داد ، این خودپرداز در شهر لوریان فرانسه سه ساعت فعال بود و در این مدت مشتریان زیادی مقابل آن صف کشیدند تا دو برابر بیشتر از درخواستشان پول بگیرند.

پس از سه ساعت پول این دستگاه تمام شد اما مسئولان بانک روز بعد متوجه خطای دستگاه شدند و تلاش کردند پول را پس بگیرند.

این بانک به طور خودکار از حساب همه افرادی که از این بانک پول بیشتری دریافت کرده اند، پول اضافی را کسر کرد.

البته 20 درصد از مشتریان پس از مشاهده دریافت پول بیشتر آن را به بانک پس دادند.

دسته ها : سرگرمی

به این ده سوال پاسخ دهید تا دریابید که چه اندازه با احساسات و عواطف خود در ارتباط هستید سپس امتیاز های خود را جمع کرده و نتیجه حاصل را مشاهده نمایید!

 1- هنگامی که غمگین و ناراحت هستید، آیا می توانید علت ناراحتی خود را پیدا کنید؟
همیشه ( 4 امتیاز)
بیشتر اوقات ( 3 امتیاز)
برخی مواقع ( 2 امتیاز)
به ندرت ( 1 امتیاز)

 2- هر چند وقت یک بار شما چیزهایی را خریداری می کنید، ولی واقعا نمی توانید از پس هزینه های آن ها برآیید؟
همیشه ( 1 امتیاز)
بیشتر اوقات ( 2 امتیاز)
به ندرت ( 3 امتیاز)
هرگز ( 4 امتیاز)

 3- آیا شده که حرفی بزنید و بعد از گفتن آن پشیمان شده باشید؟
اغلب ( 1 امتیاز)
گاهی ( 2 امتیاز)
خیلی کم ( 4 امتیاز)
هیچ وقت ( 3 امتیاز)

 4- وقتی کسی شما را عصبانی کند ، در این صورت شما:
با عصبانیت در مقابل او می ایستید ( 2 امتیاز)
به هیچ کس هیچ حرفی نمی زنید ( 1 امتیاز)
همه جا از آن شخص گله و شکایت می کنید ( 3 امتیاز)
به صورت آرام مساله را مطرح نمایید ( 4 امتیاز)

 5- معمولا چند مدت طول می کشد که به خواب بروید؟
معمولا تا به رختخواب میروید می خوابید ( 3 امتیاز)
20 دقیقه طول می کشد که بخوابید ( 4 امتیاز)
خواب راحتی ندارید و سر جایتان می غلتید ( 1 امتیاز)
یک ساعت یا بیشتر ( 2 امتیاز)

 6- معمولا در چه شرایطی به خود این اجازه را می دهید که گریه کنید؟
وقتی ناراحتم و فقط دوستان نزدیک یا خانواده ام حضور دارند ( 3 امتیاز)
هر زمان که احساس کنم نیاز به گریه دارم ( 4 امتیاز)
هر کاری می کنم تا گریه نکنم ( 1 امتیاز)
وقتی که تنها هستم ( 2 امتیاز)

 7- آیا احساس می کنید که دوستان خوبی دارید؟
جمع صمیمی از دوستان و اعضای خانواده دارم ( 4 امتیاز)
افراد کمی در زندگی ام هستند ( 3 امتیاز)
به سختی می توانم با دیگران ارتباط بر قرار کنم ( 2 امتیاز)
تنها متکی به خودم هستم و نیاز به کسی ندارم ( 1 امتیاز)

 8- تا چه حد به توانایی ها و استعدادهایتان اطمینان دارید؟
خیلی زیاد ( 4 امتیاز)
زیاد ( 3 امتیاز)
کم ( 2 امتیاز)
اصلا ( 1 امتیاز)

 9- چه چیزی باعث شادی و رضایت بیشتر در شما می شود یا به عبارتی باعث ایجاد انگیزه بیشتر در کارهایتان است؟
تحسین و تشویق دیگران ( 3 امتیاز)
حس درونی خود ( 4 امتیاز)
ترس از شکست ( 2 امتیاز)
زنده ماندن و حفظ حیات ( 1 امتیاز)

 10- از نظر من شادی و خوشبختی هر کس عمدتا بر پایه:
راه و روشی است که هر شخص در زندگی پیش میگیرد ( 4 امتیاز)
اقتصاد جامعه ( 3 امتیاز)
اصولی است که هر کسی از همان کودکی با آن تربیت شده ( 2 امتیاز)
شانس و اقبال فرد است ( 1 امتیاز)

 نتایج و پاسخ تست روانشناسی سلامت روحی :

امتیاز بین 32 تا 40
در این صورت باید به شما تبریک گفت. چرا که شما از لحاظ روحی و عاطفی در سلامت کامل هستید و باید به وجود خودتان افتخار کنید. شما توانسته اید با احساسات خود ارتباط خوبی برقرار کنید.

امتیاز بین 24 تا 31
لازم است تا شما در شیوه زندگی خود کمی تجدید نظر کنید، شرایط روحی شما به طرز نابسامانی در حالت نوسان است و اگر به همین منوال پیش بروید از لحاظ سلامت روحی دچار مشکل خواهید شد. شاید یافتن یک شغل جدید و یا حتی مشاوره کاری مفید باشد. به هر حال شما گاهی به خودتان اطمینان کامل دارید و برخی مواقع قادر هستید تا به احساسات خود به خوبی کنار بیایید.
امتیاز کمتر از 24
به شما توصیه می شود که به طور جدی تری به فکر سلامت روحی خود باشید و از کمکهای حرفه ای در این راه استفاده نمایید. ممکن است که مشکلی در زندگی خود داشته باشید و نیاز باشد تا برای دستیابی به آرامش و سلامت فکری خود آن مشکل را به نحوی تجزیه و تحلیل نمایید و راه حل مناسبی را برای آن بیابید.

دسته ها : سرگرمی

مشکلی به نام انتخاب بانوی اول دربار!
در خبرها آمده بود که «نومبو میلیلیو ناتولی»، «سیزا کلی کومالو» و «سوبیکا مابهیجا» در یک رقابت خاموش، در حال خیزش به سمت پست ملکه آفریقای جنوبی هستند.
سرویس بین‌الملل تابناک ـ با انتخاب رئیس‌‌جمهور جدید آفریقای جنوبی، این کشور با چالش جدیدی با موضوع انتخاب ملکه روبه‌رو شده است.

جریان از این قرار است که با پیروزی «جاکوب زوما» 67 ساله در انتخابات ریاست‌جمهوری آفریقای جنوبی که دارای سه زن است، انتخاب بانوی اول کاخ ریاست‌جمهوری با مشکل روبه‌رو شده است، چراکه کاخ ریاست‌جمهوری نمی‌تواند همزمان پذیرای سه ملکه باشد.

در خبرها آمده بود که «نومبو میلیلیو ناتولی»، «سیزا کلی کومالو» و «سوبیکا مابهیجا» در یک رقابت خاموش، در حال خیزش به سمت پست ملکه آفریقای جنوبی هستند.

گفتنی است، در مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری، بزرگترین زن جاکوب زوما، وی را تا تریبون تحلیف همراهی کرد و دو زن دیگر با لبخند از راه دو، از این حرکت شوهرشان استقبال کردند!

دسته ها : سیاسی - سرگرمی

قدرت جاذبه مرد ، و جاذبه قدرت زن است ...

آدمک آخر دنیاست بخنــــد
آدمک مرگ همین جاست بخنــد
دست خطــی که تو را عـاشق کرد
شوخی کاغــذی ماست بخنــد
آدمک خر نشــوی گریه کنی !
کل دنیا ســراب است بخنــد
آن خدایی که بزرگش خواندی
به خدا مثل تو تنهاست بخنـد .... !


خدای من, خدای خوب و مهربان, من و گوشی کوچکم دوست داریم اس ام اس فراوان از دوستان دریافت کنیم, همه ی ما ایرانسلی ها دست در دست هم دهیم و اس ام اس های خودمان را برای درمان صندوق ورودی یکدیگر هدیه کنیم, هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم, سازمان اهدا اس ام اس شماره حساب 09356283049, منتظر اس ام اس های سبزتان هستیم


6- تو را چون بادبادک دوست دارم
مثال پول قلک دوست دارم
تو گفتی بچه ای باشد ولی من
تورا قد لواشک دوست دارم
 
7- اس ام اسی نداشتم
چون که دوستت میداشتم یه بوس برات گذاشتم

2- O
O
O
این سه تا سنگ رو بگیر یه قل دو قل بازی کن ، تو که اس ام اس جدید نداری

سفید رنگ آرامش است، اگر در اتاقی با رنگ سفید بمانی از فرط آرامش دیوانه می شوی. سیاه رنگ جدی است، اگر در اتاقی با رنگ سیاه بمانی از فرط ناامیدی دیوانه می شوی. قرمز رنگ جذاب و گرم است، اگر در اتاقی با رنگ قرمز بمانی از فرط هیجان دیوانه می شوی زرد رنگ زندگی است، اگر در اتاقی با رنگ زرد بمانی از فرط اضطراب دیوانه می شوی. .... اصولا اگر زیاد در اتاق بمانی دیوانه می شوی، زیاد هم ربطی به رنگها ندارد

دسته ها : سرگرمی

شاید شما هم علاقه داشته باشید به روش های مختلف خودتان یا دوستانتان را مورد روانشناسی قرار دهید البته با توجه به هر نوع روانشناسی نتایج مشابهی را نیز کسب خواهید کرد که معمولا دور از واقعیت نخواهد بود. مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است. به مثال زیر توجه کنید :

فرض میکنیم که شما متولد 12 خرداد 1368 هستید. خرداد، ماه سوم (3) سال است پس :

ابتدا :
1383=1368+3+ 12

و سپس :
15=3+8+3+1

و در پایان :
6=5+1

شماره تولد بدست آمده " 6 " است.

اکنون می توانید مشخصات آنچه را که مربوط به این شماره است را بشرح موارد زیر با شخصیت خود یا دوست مورد نظرتان مطابقت دهید.

1- خالق و مبتکر :
"یک" ها پایه و اساس زندگی هستند. همیشه عقاید جدید و بدیع دارند و این حالت در آنها طبیعی است. همیشه دوست دارند تمامی کارها و مسائل بر حول محوری که آنها می گویند و تعیین می کنند در گردش باشد و چون مبتکر هستند گاهی خود خواه می شوند. با این حال "یک" ها بشدت صادق و وفادارند و به خوبی مهارتهای سیاسی را یاد میگیرند. همیشه دوست دارند حرف اول را بزنند و غالبا رهبر و فرمانده هستند، چون عاشق این هستند که "بهترین" باشند. در استخدام خود بودن و برای خود کار کردن بزرگترین کمک به آنهاست ولی باید یاد بگیرند عقاید دیگران ممکن است بهتر باشد و باید با رویی باز آنها را نیز بشنوند.

2- پیام آور صلح :
"دو" ها سیاستمدار به دنیا می آیند! از نیاز دیگران خبر دارند و غالبا پیش از دیگران به آنها فکر می کنند. اصلا تنهایی را دوست ندارند. دوستی و همراهی با دیگران برایشان بسیار مهم است و می تواند آنها را به موفقیت در زندگی رهنمون سازد. اما از طرف دیگر، چنانچه در دوستی با کسی احساس ناراحتی کنند ترجیح می دهند تنها باشند. از آنجایی که ذاتا خجالتی هستند باید در تقویت اعتماد به نفس خود تلاش کنند و با استفاده از لحظه ها و فرصت ها آنها را از دست ندهند.

3- قلب تپنده زندگی :
"سه" ها ایده آلیست هستند، بسیار فعال، اجتماعی، جذاب، رمانتیک و بسیار بردبار و پر تحمل. خیلی کارها را با هم شروع می کنند اما همه آنها را پیگیری نمی کنند. دوست دارند که دیگران شاد باشند و برای این کار تمام تلاش خود را به کار می گیرند. بسیار محبوب، اجتماعی و ایده آلیست هستند اما باید یاد بگیرند که دنیا را از دید واقعگرایایه تری هم ببینند.

4- محافظه کار :
"چهار" ها بسیار حساس و سنتی هستند. آنها عاشق کارهای روزمره، روتین و پیرو نظم و انضباط هستند و تنها زمانی وارد عمل می شوند که دقیقا بدانند چه کاری باید انجام دهند. به سختی کار و تلاش می کنند. عاشق طبیعت و محیط خارج از خانه هستند. بسیار مقاوم و با پشتکار هستند. اما باید یاد بگیرند که انعطاف پذیری بیشتری داشته و با خود مهربانتر باشند.

5- ناهماهنگ با جماعت :
"پنج" ها جهانگرد هستند و کنجکاوی ذاتی، خطر پذیری و اشتیاق سیری ناپذیر آنها به جهان هستی و دیدن محیط اطراف خود، غالبا برایشان درد سر ساز می شود. آنها عاشق تنوع هستند و دوست ندارند مانند درخت در یک جا ثابت بمانند. تمام دنیا مدرسه آنهاست و در هر موقعیتی به دنبال یادگیری هستند. سوالات آنها هرگز تمام نمی شود. آنها به خوبی یاد گرفته اند که قبل از اقدام به عمل، تمامی جوانب کار را سنجیده و مطمئن شوند که پیش از نتیجه گیری، تمامی حقایق را مد نظر قرار داده اند.

6- رمانتیک و احساساتی :"شش" ها ایده آلیست هستند و زمانی خوشحال می شوند که احساس مفید بودن کنند. یک رابطه خانوادگی بسیار محکم برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اعمالشان بر تصمیم گیری هایشان موثر است و آنها حس غریب برای مراقبت از دیگران و کمک به آنها دارند. بسیار وفادار و صادق بوده و معلمان بزرگی می شوند. عاشق هنر و موسیقی هستند. دوستانی صادق و در دوستی ثابت قدم هستند."شش" ها باید بین چیزهایی که می توانند آنها را تغییر دهند و چیزهایی که نمی توانند، تفاوت قائل شوند.

7- عاقل و خردمند :
"هفت" ها همواره جستجو گر هستند. آنها همیشه به دنبال اطلاعات پنهان و مخفی بوده و به سختی اطلاعات به دست آمده را با ارزش حقیقی آن می پذیرند. احساسات هیچ ارتباطی با تصمیم گیری های آنها ندارد. با اینکه در مورد همه چیز در زندگی سوال می کنند اما دوست ندارند مورد پرسش واقع شوند و هیچگاه کاری را ابتدا به ساکن با سرعت شروع نمی کنند و شعار آنها این است که به آرامی می توان مسابقه را برد. آنها فیلسوفهای آینده هستند؛ طالبان علم که به هر چه می خواهند می رسند و سوال بی جوابی ندارند. مرموز هستند و در دنیای خودشان زندگی می کنند و باید یاد بگیرند در این دنیا چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی نه!

8- آدم کله گنده :
"هشت" ها حلال مشکلات هستند. اساسی و حرفه ای سراغ مشکل رفته و آن را حل می کنند. قضاوتی درست دارند و بسیار مصمم هستند و طرحها و نقشه های بزرگی دارند و دوست دارند زندگی خوبی داشته باشند. مسؤلیت افراد را بر عهده می گیرند و مردم را با هدف خاص خود می بینند. با شرایط ویژه ای این امکان را به وجود می آورند که دیگران همیشه آنها را رئیس ببینند.

9- اجرا کننده و بازیگر :
"نه" ها ذاتا هنرمند هستند. بسیار دلسوز دیگران و بخشنده بوده و آخرین پول جیب خود را نیز برای کمک به دیگران خرج میکنند. با جذابیت ذاتی شان اصلا در دوست یابی مشکلی ندارند و هیچ کـس برای آنها فرد غریبه ای به حساب نمی آید. در حالات مختلف شخصیت های متفاوتی از خود بروز می دهند و برای افرادی که اطرافشان هستند شناخت این افراد کمی دشوار به نظر می رسد . آنها شبیه بازیگرانی هستند که در موقعیت های مختلف رفتارهای متفاوتی نشان می دهند. افرادی خوش شانس هستند اما خیلی وقتها از آینده خود بیمناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها برای موفقیت باید به یک دوستی و عشق دو جانبه که می تواند مکملشان در زندگی باشد دست یابند.

دسته ها : سرگرمی

ژاپن: طوطی گمشده ای که آدرس داد و به خانه بازگشت

طوطی آفریقایی که در اوایل ماه می در شهر ناگویاما که در نزدیکی توکیوست پیدا شده بود، با اتفاق جالبی به خانه صاحبش بازگشت.

به نقل از فکت، در پی تماس یکی از ساکنان محلی مبنی بر وجود یک پرنده غریبه بر روی یکی از شاخه های درخت باغ وی، پلیس ناگویاما برای گرفتن این پرنده وارد عمل شد. پلیس ابتدا این پرنده را به کلانتری برد و پس از آن پرنده را به مرکز پرورش حیوانات منتقل کردند، اما آنجا بود که پرنده شروع به حرف زدن کرد. او با افراد سلام و احوالپرسی کرده و ترانه های کودکانه می خواند و پس از گذشت 10 روز شروع به تکرار اسم خود کرد، " اسم من یوسکه ناکامورا است" و آدرس کامل محل زندگی خود را در ادامه می گفت. پلیس با بررسی آدرس در کمال ناباوری متوجه شد که در این محل خانواده ناکامورا زندگی می کتند که پس از با تماس با آنها خبر پیدا شدن این پرنده باهوش را به صاحبش دادند.

طوطی آفریقایی از باهوش ترین پرندگان در جهان به شمار می آید و به گفته کارشناسان، هوش آنها به اندازه یک کودک 6 ساله است. به گفته خانواده ناکامورا آنها حدود 2 سال با یوسکه برای یادگیری اسم و آدرس کارکردند، اما هنوز علت این که چرا یوسکه در حوزه پلیس از حرف زدن خودداری کرده مشخص نیست. به گفته پلیس آنها با مهربانی با یوسکه رفتار کرده بودند، اما وی هیچ اعتنایی به آنها نکرده بود.

دسته ها : سرگرمی

چین: سینه مغناطیسی یک مرد پزشکان را متحیر کرده است

بدن یک پیرمرد چینی ساکن مالزی به طرز عجیبی دارای مغناطیس است به گونه یی که به راحتی تبر، ساطور، چکش و انواع ابزار فلزی را به خود جذب می کند. لیوتو که 77 ساله است از سن 60 سالگی متوجه شد که بدنش دارای یک جریان مغناطیسی شده است. او هنگامی که مشغول خوردن غذا بود، متوجه تغییر جهت چنگال به سوی بدنش شد. این روزها جریان مغناطیسی ساطع شده از بدن وی چنان قوی شده است که به راحتی ابزارآلات سنگین مانند تبر و چکش خود به خود جذب بدن او می شوند و به سینه اش می چسبند. البته این جریان مغناطیسی با خاصیت آهن ربایی که تاکنون شناخته شده است، تفاوت دارد زیرا این جریان می تواند وسایل پلاستیکی و حتی خوراکی را نیز به سوی خود جذب کند. اکنون این پیرمرد چینی نمایش های باورنکردنی از قدرت خدادادی خود ارائه می کند که توجه همگان را به خود جلب کرده است. بلند کردن یک سطل پر از آجر با استفاده از نیروی مغناطیس بدن از جمله این نمایش ها ست.

دسته ها : سرگرمی

زن گدا در اصفهان سه روزه میلیونر شد‌
مدیر نظارت و کنترل شهرداری اصفهان از شناسایی زن متکدی خبر داد که توانسته بود با سه روز گدایی ‌در این شهر، یک‌ میلیون و 50 هزار تومان پول جمع کند.

مطیعی‌فرد در گفت‌وگو با فارس ‌اظهار داشت: 90 درصد از متکدیان نیاز مالی نداشته و بیشتر به علت زیاده‌خواهی و زیاده‌طلبی به این ‌امر مشغول هستند.

وی افزود: بسیاری از متکدیان و سودجویان در شهر اصفهان با مراجعه به در منازل و ‌اظهار نیاز، خانه‌ها را شناسایی و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت کرده و از لحاظ امنیتی مشکلاتی را برای ‌شهروندان ایجاد می‌کنند

دسته ها : سرگرمی
Accept - پذیرا باشید
دیگران را همانگونه که هستند بپذیرید، حتی اگر برایتان مشکل باشد
که عقاید، رفتارها و نظرات آنها را درک کنید.
Break away - خودتان را جدا سازید  خود را از تمام چیزهایی که مانع رسیدن شما به اهدافتان می شود جدا سازید.
Create - خلق کنید  خانواده ای از دوستان و آشنایانتان تشکیل دهید
و با آنها امیدها، آرزوها، ناراحتی ها و شادی هایتان را شریک شوید.
Decide - تصمیم بگیرید  تصمیم بگیرید که در زندگی موفق باشید. در آن صورت شادی راهش را
به طرف شما پیدا می کند و اتفاقات خوشایند و دلپذیری برای شما رخ خواهد داد.
Explore - کاوشگر باشید  جستجو و آزمایش کنید. دنیا چیزهای زیادی برای ارائه کردن دارد و شما هم قادرید چیزهای زیادی را ارائه دهید. هر زمان که کار جدیدی را آزمایش می کنید خودتان را بیشتر می شناسید.
Forgive - ببخشید  ببخشید و فراموش کنید. کینه فقط بارتان را سنگین تر می کند و الهام بخش ناخوشایندی است. از بالا به موضوع نگاه کنید و به خاطر داشته باشید که هر کسی امکان دارد اشتباه کند.
Grow - رشد کنید  عادات و احساسات نادرست خود را ترک کنید
تا نتوانند مانع رشد و سد راه شما برای رسیدن به اهدافتان شوند.
Hope - امیدوار باشید  به بهترین چیزها امید داشته باشید و هرگز فراموش نکنید که هر چیزی امکان پذیر است،
البته اگر در کارهایتان پشتکار داشته باشید و از خدا کمک بخواهید.
Ignore - نادیده بگیرید  امواج منفی را نادیده بگیرید. روی اهدافتان تمرکز کنید و موفقیت های گذشته را بخاطر بسپارید. پیروزی های گذشته نشانه و رابطی برای موفقیت های آینده هستند.
Journey سفر کنید  به جاهای جدید سر بزنید و با فکر روشن، امکانات جدید را آزمایش کنید. سعی کنید هر روز چیزهای جدیدی را بیاموزید، بدین صورت رشد خواهید کرد و احساس زنده بودن می کنید.
Know - آگاه باشید  آگاه باشید که هر مساله ای هر چقدر هم که سخت و دشوار باشد در نهایت حل خواهد شد. همانطور که گرمای مطبوع و دلپذیر بهار پس از سرمای طاقت فرسای زمستان می آید.
Love - دوست بدارید  اجازه دهید که عشق به جای نفرت، قلبتان را پر کند. زمانی که نفرت در قلب شما ساکن است هیچ فضای خالی برای عشق وجود ندارد، اما موقعی که عشق در قلبتان ساکن است،
تمام خوشبختی و شادی در وجودتان قرار دارد.
Manage - مدیر باشید  بر زمان مدیریت داشته باشید، تا استرس و نگرانی کمتری شما را رنج دهد.
استفاده درست از زمان باعث می شود که روی موضوعات مهم بهتر تمرکز کنید.
Notice - توجه کنید  هرگز افراد فقیر، ناامید، رنج کشیده و ضعیف را نادیده نگیرید
و هر نوع کمکی را که قادرید به این افراد ارائه دهید از آنان دریغ نکنید.
Open - باز کنید  چشم هایتان را باز کنید و به تمام زیباییهایی که در اطرافتان وجود دارد نگاه کنید،
حتی در سخت ترین و بدترین شرایط، چیزهای زیادی برای سپاسگزاری وجود دارد.
Play - بازی و تفریح کنید  فراموش نکنید که در زندگیتان تفریح و سرگرمی داشته باشید.
بدانید که موفقیت بدون شادی و لذت های مشروع، مفهومی ندارد.
Question - سوال کنید  چیزهایی را که نمی دانید بپرسید، زیرا که شما برای یاد گرفتن به این کره خاکی آمده اید.
Relax آرامش داشته باشید  اجازه ندهید که نگرانی و استرس بر زندگی شما حاکم شود
و به یاد داشته باشید که همه چیز در نهایت درست خواهد شد.
Share - سهیم شوید  استعدادها، مهارتها، دانش و توانائیهایتان را با دیگران تقسیم کنید،
زیرا هزاران برابر آن به سمت خودتان برمی گردد.
Try - تلاش کنید  حتی زمانی که رویاهایتان غیر ممکن به نظر می رسند تلاشتان را بکنید.
با تلاش و مشارکت در انجام کارها ماهر و خبره می شوید.
Use - استفاده کنید  از استعدادها و توانایی هایتان به عنوان بهترین هدیه استفاده کنید. استعدادهایی که تلف شوند ارزشی ندارند. استفاده صحیح از استعدادها و تواناییهایتان برای شما
پاداش های غیرمنتظره ای به دنبال دارد.
Value - احترام بگذارید  برای دوستان و اقوامی که شما را حمایت و تشویق کرده اند، ارزش قایل شوید
و هر کاری که از دستتان بر می آید برای آنها انجام دهید.
Warm - صمیمی باشید  با اطرافیانتان صمیمی باشید و نگذارید فضای اخلاقیتان
به سمت و سویی جز صمیمیت منتهی شود.
X-Ray - اشعه ایکس  با دقت و شبیه اشعه ایکس به قلب های انسانهای اطراف خود بنگرید،
در نتیجه شما زیبایی و خوبی را در قلب آنها خواهید دید.
Yield - اجازه دهید  اجازه دهید که صداقت و درستکاری وارد زندگیتان شود.
اگر شما در راه درستی حرکت کنید در انتها سعادت واقعی را خواهید یافت .
Zoom - تمرکز کنید  زمانی که خاطرات تلخ، ذهنتان را پر کرده است سعی کنید با مثبت اندیشی به آینده فکر کنید
و بر خوشبختی که در ادامه ی عمر در انتظارتان است تمرکز کنید
دسته ها : سرگرمی

برزیل: مادر بزرگی که نوه هایش را زایید

برای نخستین بار در برزیل زن 51 ساله برخلاف قوانین پزشکی رحم واسط فرزندان دوقلوی دختر 27 ساله خودش شد.

روزینت پالمیر پرستار 51 ساله که در شهر رسیف برزیل زندگی می کند به ناچار رحم واسط دو قلوهای دختر 27 ساله خود شد. کلادیا میشل مادر دوقلوها گفت: از 4 سال پیش درمان ناباروری برای او بی نتیجه بوده و پس از اینکه موضوع رحم واسط به ذهن او و همسرش مارکوس رسید به دلیل اینکه این عمل بر خلاف قوانین برزیل بود به نا گزیر از مادرم برای حمل جنین در خواست کمک کردیم.

بیشر کلینیک هایی که کلادیا و همسرش مارکوس برای کمک به آنها مراجعه می کردند یا سن مادر آینده را بهانه آوردند ( بر طبق قوانین پزشکی سن رحم واسط نباید بیش از 50 سال داشته باشد، در حالی که رزینت 51 سال تمام داشت) یا از انجام آن سرباز می زدند.

کلادیا در ادامه می گوید: من و همسرم دیگر امیدمان را از دست داده بودیم، تا این که از مرکز باروری برای انجام این ریسک خطرناک با ما تماس گرفتند. شرایط سختی پیش روی داشتیم، چون یا خطر فشار خون و یا دیابت نوزاد را تهدید می کرد.

دکتر روبیر، رئیس مرکز درمان ناباروری در برزیل، شرایط را سخت و حساس توصیف کرده و گفت: من می دانستم برای کلادیا و همسرش شانس دیگری وجود ندارد. پس از اینکه نطفه در رحم مادربرزگ قرار گرفت، مادربزرگ را برای معاینه های دقیق تر در هفته های پایانی بارداری در بیمارستان بستری کردیم.

خانم روزینت که خود مادر 3 فرزند است در 12 اکتبر نوه های دو قلوی خود را به دنیا آورد! بدین گونه خانواده آنها با ورود دوقلو ها کامل تر شد و پدر و مادر جوان نام پسرهای خوش اقبال خود را که برخلاف تصور تیم پزشکی در سلامتی کامل به سر می بردند، آنتونیو بنت و ویتور گابریل گذاشتند.

دسته ها : سرگرمی
X