معرفی وبلاگ
نویسنده: پاکروان فر
صفحه ها
دسته
همسفران
دار القرآن
قران
قرآن

آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 44148
تعداد نوشته ها : 134
تعداد نظرات : 8
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

مدیرباشگاه العهد لبنان:سربازان آیت الله خامنه ای هستیم (اخبار سیاسی)
مدیرباشگاه العهد لبنان:سربازان آیت الله خامنه ای هستیم

مدیر عامل باشگاه العهد لبنان گفت: قهرمانی و جام های خود را به شهداء و سید حسن نصرالله تقدیم می کنیم و خود را سربازان آیت الله خامنه ای می دانیم .

به گزارش ایرنا ،" محمد عاصی" روز چهارشنبه در دیدار با مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان اظهار داشت: عشق به امام حسین (ع ) باعث شد تا هم در عرصه جهاد و هم در عرصه ورزش احساس خستگی و ناامیدی به ما دست ندهد.

وی افزود: بسیاری از بازیکنان باشگاه ما که قهرمانان لبنان نیز هستند، همان نفراتی هستند که به هنگام تجاوز رژیم صهیونیستی سلاح برداشته و به جنگ این رژیم گرگ صفت رفتند.

مدیرعامل باشگاه العهد لبنان با اشاره به تاسیس این باشگاه در سال 1979میلادی گفت: این باشگاه ابتداء به صورت یک تیم مردمی فوتبال شکل گرفت اما در سال 1982 میلادی که با حمله اسرائیل به لبنان روبرو شدیم، در پی پیام امام خمینی(ره ) مبنی بر مبارزه با رژیم سفاک اشغالگر قدس ، سلاح برداشتیم و به جنگ این رژیم رفتیم.

وی افزود: در آن سال نیروی مقاومت حزب الله لبنان شکل گرفت و همه وظیفه خود را در جهاد می دانستیم.

عاصی ادامه داد: ما آن زمان جوان بودیم و با رها کردن فوتبال با عشق به فرمان امام خمینی (ره)، لبیک گفتیم و به جنگ با اسرائیل شتافتیم.

وی گفت: مدتی پس از تشکیل حزب الله لبنان، این فکر به ذهن همه خطور کرد که حزب الله وظیفه خود را صرفا در جهاد مسلحانه نداند و در عرصه های فرهنگی ورزشی نیز به مردم لبنان کمک کند لذا باشگاه العهد با حمایت حزب الله شکل گرفت.

در این دیدار مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز فعالیت های این باشگاه را برای هیات لبنانی تشریح کرد و اظهار داشت: این باشگاه آمادگی آن را دارد تا تجربیات خود را به باشگاه العهد لبنان منتقل کند.

"محمدرضا ساکت" با اشاره به عقد خواهر خواندگی این باشگاه با باشگاه العهد لبنان که عصر امروز انجام خواهد شد ، افزود: پیش از این نیز با برخی از باشگاههای کشورهای منطقه ، عقد خواهرخواندگی منعقد کرده ایم اما در کنار عقد خواهرخواندگی با باشگاه العهد ، یک عقد اخوت نیز داریم.

وی افزود: باشگاه سپاهان اصفهان این آمادگی را دارد تا برای باشگاه العهد لبنان دوره های آموزشی ورزش حرفه ای برگزار کند.

مدیرعامل باشگاه فولادمبارکه سپاهان با تبریک پیروزیهای حزب الله لبنان به رهبری "سیدحسن نصرالله" گفت: کارکنان این باشگاه برای موفقیت های حزب الله لبنان به رهبری سیدحسن نصرالله دعا می کنند.

"محمد عاصی " مدیرعامل باشگاه العهد لبنان به همراه اعضای هیات مدیره این باشگاه عصر روز گذشته وارد اصفهان شد و مورد استقبال مسوولان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان قرار گرفت.

"عاصی" به دعوت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و به منظور انعقاد عقد خواهرخواندگی با این باشگاه به اصفهان سفر کرده است.


دسته ها : سیاسی
X