معرفی وبلاگ
نویسنده: پاکروان فر
صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 63965
تعداد نوشته ها : 129
تعداد نظرات : 8
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

دست و پا زدن آقازاده بی‌سواد و بدخط برای جذب مریدان پدر!
فرزند یکی از دراویش فرقه گنابادی که به دلیل ادامه ندادن تحصیل، دانش کمی دارد و به همین دلیل، فوق‌العاده بدخط است، با استفاده از یک کتاب قدیمی، تلاش کرده است خود را به عنوان خطاط و محقق جا بزند.
فرزند یکی از دراویش فرقه گنابادی که چند سال پیش فوت شده، به شگرد جالبی برای جذب مریدان پدرش متوسل شده است.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، سیدجمال. ج، فرزند یکی از دراویش فرقه گنابادی که به دلیل ادامه ندادن تحصیل، دانش کمی دارد و به همین دلیل، فوق‌العاده بدخط است، با استفاده از یک کتاب قدیمی، تلاش کرده است خود را به عنوان خطاط و محقق جا بزند.

این آقازاده، کتاب شعر قدیمی را که با خط خوش چاپ شده بود، با دستگاه کپی تکثیر کرده و سپس بدون اشاره به این که پدر وی شش سال پیش فوت شده، پدر خود را به عنوان شاعر و خود را به عنوان تنظیم‌ کننده معرفی نموده و برای آن که از افشای ماجرا جلوگیری کند، به جای چاپ کتاب، آن را با دستگاه کپی تکثیر و بدون شناسنامه استاندارد، کتاب‌ها را در میان دراویش این فرقه، آن هم در تیراژ وسیع توزیع کرده است.

گفته می‌شود، پس از پخش کتاب، به دلیل سادگی افراد فرقه، آنها از این که تاکنون این آقازاده را کم‌سواد می‌دانستند، اظهار پشیمانی کرده‌اند و حلقه مدیران وی پررونق‌‌تر شده است. این آقازاده نیز که از این شگرد ابتکاری نتیجه مثبت گرفته است، می‌خواهد با کپی کردن کتب قدیمی دیگر و درج نام خود روی آنها، آثار مکتوبش را افزایش دهد.


دسته ها :
X